Personalizowany portret pupila od DOGNITY - TOP FOR DOG 2020

 

Nie przecierajcie oczu. Wzrok Was nie myli. To Prima i Rebelia na obrazie, a właściwie wkomponowane w obraz.
Takie cuda tworzy dla miłośników psów DOGNITY!
No czego to nie wymyślą.

Ale od początku.
W tegorocznej edycji Plebiscytu Top for Dog pojawiła się nowa kategoria: Akcesoria dla właścicieli psów, i w tej właśnie kategorii tworzone przez siebie personalizowane obrazy zgłosiła Maria z Dognity , i tak oto właśnie pod nasz dach - jako Ambasadorów Top for Dog trafił : PERSONALIZOWANY OBRAZ PUPILA.

Zanim opiszę Wam cały proces tworzenia obrazu, zacznę trochę od końca i pokażę jak pięknie zapakowany do nas dotarł 💚 z dedykacją 💚 takie szczególiki robią dzień!
Dziewczyny trochę zaskoczone po rozpakowaniu, że nic dla nich, ale no wreszcie coś dla mnie!

 

 

 

 

Ja się nie mogę napatrzeć na obraz, wręcz przy pisaniu recenzji mnie rozpraszał i zamiast pisać gapiłam się na zdjęcia...
Ale dobrze, zacznijmy!

By stać się dumnymi posiadaczami takiego obrazu musicie zgłosić się na priva do DOGNITY i zostaniecie poprowadzeni przez wszystkie etapy zamówienia.

 

 


Najpierw oczywiście decyzja jaki portret.
Dostępne są trzy wersje:
✅ wersja cyfrowa, plik wysokiej jakości gotowy do druku - 79zł
✅ wydruk na płótnie naciągnięty na krosno o wymiarach 30x40 - 150zł
✅ wydruk portretu na kubku - 90zł 

Co bardzo istotne wszystkie poprawki są w cenie.

Jeżeli interesował by Was większy rozmiar obrazu, bo np macie duuuużo psów, to oczywiście jest taka możliwość, tylko trzeba napisać od DOGNITY na priva.


Zamówienia składać możecie przez FB i IG. Strona jest w budowie, ale realizacje możecie obejrzeć właśnie na instagramie i facebooku.

 

 

Obraz który wiedziecie to "Kobiety w strojach ludowych" autorstwa Józefa Smolińskiego przerobiony przez Marię z Dognity na "Charty w strojach ludowych" 

Uwierzcie mi, że nie łatwo było znaleźć dostępny do wykorzystania obraz z polskim akcentem, ale Marii się udało, za co bardzo dziękuję.

Uchylam rąbka tajemnicy, że mam jeszcze portret Tekiśki, który na dniach z fotografuję oraz...jeszcze jeden portret charcic, ale no tamten jest bardzo specyficzny. Muszę sama się z nim obyć, by Wam go zaprezentować - ale gdy tylko go zobaczyłam wiedziałam, że muszę go mieć! Kiedyś go pokażę.

Zdaję sobie sprawę, że znajdą się sceptycy takiej twórczości, już usłyszałam, że to "uczłowieczanie" psów... a ja myślę, że wszystkim nie dogodzisz. A Ci co tak komentują, to pewnie z memów z przerobionymi zwierzętami w necie mają ubaw i wtedy im to nie przeszkadza.

U mnie te obrazy wywołują niezmiennie uśmiech i to jest dla mnie najważniejsze.

 

    

 

Obraz drukowany jest na płótnie i techniką która sprawia, że wygląda jak namalowany 🎨 - co widać na zdjęciach. Jednym słowem wygląda super! 
Z lubię stawiać obrazy na półkach, ale  z tyłu macie dodatkowy element umożliwiający jego zawieszenie na ścianie.

 

 

 

Dla mnie obraz to  fajne urozmaicenie wnętrza, ale również doskonały pomysł na prezent 🎁 Ja już w planach mam zamówienie z obrazu z psami mojej koleżanki i zjawienie się z nimi na parapetówce. Niespodzianką będzie motyw obrazu, bo o fakcie, że planuję taki zakup powiadomiłam ją, ponieważ chciałam się upewnić, że taki rodzaj sztuki jej pasuje.
A jak już dowiecie się, że wasi psio czy kociolubni znajomi również podzielają Wasz zachwyt nad obrazami od DOGNITY, to możecie im całą ścianę ozdobić takimi portretami.

Mało tego, zamiast psiej czy kociej główki, może znaleźć się też Wasza - DOGNITY wykonuj również takie magie z wykorzystaniem ludzkich wizerunków. 

 

 

W moim domu znajdziecie wiele elementów wystroju związanych z psami, ozdobionych psimi motywami, ale jako estetka nie kupuję wszystkiego co zobaczę, jestem dosyć czepialska więc jak psia łapka to musi mieć pazurki, bo kubeczek z psim napisem i kocią łapką (co jest nagminne) nie wchodzi u mnie w grę. 
Bawię się dekorowaniem wnętrz, ciągle coś przemeblowuję, zmieniam, poprawiam ale jedno jest zawsze niezmienne - musi być z gustem, nie nachalnie i komponować się z resztą domu.
Obraz niewątpliwi wskakuje na moją listę dodatków do domu z pism akcentem, który możecie po pierwsze dopasować do wnętrza - wybranie kolorystyki obrazu nie jest problemem, a po drugie powiesić z czystym sumieniem, że będzie robił efekt WOW! ale taki w dobrym guście.

Obraz wykonany jest w pełną starannością i dbałością o detale, widać, że Maria lubi to co robi, czerpie z tego radość mam wrażenie na równie wielką, jak opiekunowie rozpakowujący jej dzieła w domu.

Z czystym sumieniem polecam Wam produkt czy to na własny użytek czy jako pomysł na prezent.

Ja już wiem, że to nie jedyne obrazy DOGNITY, które znajdą się w moim domu. W ramach Plebiscytu Top for Dog otrzymałam portrety Primy i Rebeli (miał być jeden chart, ale Maria nie mogła się oprzeć by zrobić je obie na jednym) oraz portret Tekiśki. Ja natomiast zamówię sobie do kompletu obraz z Laleczką i kotem - jak zasłuży.
W ogóle musicie sobie zobaczyć u DOGNITY jak super wyglądają koty na takich obrazach.

Polecam i zakup, ale i wsparcie DOGNITY w Plebiscycie Top for Dog, w którym głosowanie już trwa.
A portrety znajdziecie w zakładce: Akcesoria dla właścicieli psów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOGNITY
https://www.facebook.com/dognity
https://www.instagram.com/_dognity/

TOP FOR DOG 
https://www.topfordog.pl/

 

 

 

 


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież