Mięsny koktajl dla psów SmoothieDog - TOP FOR DOG 2020

 

 

Na Polski rynek z przytupem wkracza nowa firma z produktem jakiego jeszcze nie było – koktajle dla psów –  SmoothieDog 

Produkt stworzony z najwyższej jakości produktów wychodzący naprzeciw zapotrzebowaniu psów na przekąskę w postaci płynnej.

SmoothieDog to mięso 🥩, warzywa 🥕 i przyprawy 🌱 w postaci płynnej zamknięte w szklanej butelce wielorazowego użytku, butelce zakręcanej co pozwala nam na dozowanie produktu, tym bardziej, że wg producenta po otwarciu produkt można przechowywać go w lodówce do 3 dni.

Pozostając w temacie butelek dodam, że oprócz tego, że jest to praktyczne i ekologiczne rozwiązanie, to dodatkowo produkt cechuje rewelacyjny design, a co najważniejsze dla wnikliwych oczu właściciel psów, na butelce znajdziedzie wszystkie informacje, włączenie z „miarką” ile jakiego produktu znajduje się w butelce.
Pojemność butelek to 250ml. 

       

SmoothieDog dostępny jest obecnie w trzech smakach: kurczak, wołowina i jagnięcina. Produkt jest więc monobiałkowy, co pozwala na wybranie z oferty produktów dla alergików lub dostosowanie rodzaju mięsa do diety.

SMOOTHIE DOG to uzupełnienie diety i wykorzystany może być na wiele sposobów:
🔸 jako dodatek do karmy (zalanie mokrej, suchej, barf)
🔸 przekąska (podany na lickimat)
🔸 przydatny przy szkoleniach czy treningach (przelany do specjalnego dozownika, który już niebawem w ofercie, a spokojnie wykorzystać można też produkty dostępne w sklepach z produktami dla ludzi)
🔸 jako lody
🔸 do wyrobu ciasteczek
🔸 jako uzupełnienie płynów
🔸 jako produkt to rozmiękczania chrupek

Konsystencja płynna i jednocześnie bomba odżywcza sprawia, że produkt można wykorzystać nie tylko w pracy z psem, podając mu jako dodatek, ale pomocny może okazać się przy karmieniu psów po operacjach czy starszych.

 Osobiście zwracam ogromną uwagę na to, by moje psy nie biegały przed i po posiłkach, tym bardziej, ze w moim domu są charty polskie i wilkowata kundelka. Podając nawet przekąski w czasie dnia, gdy wiem, ze w ciągu 4-6h nigdzie nie wychodzimy pilnuję, by nie wybiegały nigdzie nim jedzonko zostanie przetrawione. Postać płynna pokarmu znacznie usprawnia trawienie, mówiąc kolokwialnie „szybciej przelatuje”, a co za tym idzie można czuć się bezpiecznie, że gwałtowny ruch jest dla psa bezpieczny.
To samo tyczy się spacerów, gdy ktoś doradza mi bym wzięła przysmaki na spacery i „na nich” popracowała z psami, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Moje psy biegają z prędkością do 60km, nie będę między jednym a drugim sprintem na łąkach karmić ich przysmakami „bo tak się uczy psa przywoływania”. Unikam przekąsek jak ognia. Dlatego widzę wielki potencjał w takim produkcie, tym bardziej,  że pasztety w tubkach się u nas nie sprawdzają i również nie jestem ich fanką.
Miałam okazję porozmawiać z właścicielem firmy i wiem jaki produkt planują wprowadzić na rynek, zdradzę tylko, że to będzie hit absolutnie trafiony w moje potrzeby i już zapisuję się na listę!

Podczas rozmowy miałam też okazję przekonać się, że pozyskiwanie składników najwyższej jakości, składników pochodzących od polskich rolników to dla firmy priorytet. Tak samo sytuacja ma się z mięsem użytym do produkcji , nie używają odpadów rzeźniczych, chorych kawałków czy mączki– mięsa jest jakości human grade, czyli spokojnie możecie SMOOTHIE DOG wypić i wy – właściciele doradzają przyprawienie solą i pieprzem :P

Pozostając w temacie składu dodam, że produkt nie zawiera cukru, nie jest aromatyzowany, jest niskokaloryczny, nie zawiera sztucznych barwników, dossmaczaczy, a barwiony jest naturalnie.

 W zakładce PYTANIA znajdziecie wiele ciekawych informacji ➡ https://smoothiedog-shop.pl/pytania-pm-27.html 

Zdecydowałam się na testy kurczaka 🐥 i wołowiny 🐄, jagnięcina rzadko gości u nas w domu, choć nie ukrywam, że na spróbowanie mogłam jednak skusić się na wszystkie smaki – ale myślę, że to nic straconego i w przyszłości wrócę do Was z opinią o jagnięcinie.Produkt dotarł do nas bezpiecznie zapakowany i jak wspomniałam od pierwszego momentu przykuwa uwagę swoim wyglądem. Butelki są estetyczne i poręczne. Kolorystyka opakowania, informacje zawarte na nim, grafiki – wszystko jest spójne i już na pierwszy rzut oka daje nam poczucie, że mamy w rękach produkt najwyższej jakości i co najważniejsze, to uczucie pozostaje z nami do ostatniej kropli  SmoothieDog 

Moje psy zareagowały baaardzo entuzjastycznie na sam zapach, więc to jak zareagują na smak było już do przewidzenia. Smoothie podaję im na licki mat. Produkt łatwo się rozprowadza, nie trzeba jak mokrej karmy rozsmarowywać. Wylewacie, podajecie i cieszycie oczy radością Waszych psów z konsumpcji.

 

 SmoothieDog  używałam też do polewania karmy suchej – zgapiałam się z zamówieniem puszek, zawsze mam zapas suchej (bo to nie pierwszy raz mi się przytrafia :P )  i jakoś tak mi było dziwnie podać im same chrupki, więc myk, zalałam kurczakiem 😊

Nie mroziłam  SmoothieDog  ponieważ uważam, że średnia pogoda na podawanie lodów psom – ale myślę, że produkt sprawdzi się idealnie w miesiące letnie.

Dla mnie jak wspomniałam to produkt który wychodzi na moim oczekiwaniom dotyczącym bezpiecznej, bo płynnej przekąski dla psów sportowych. Na zawody zawsze zabierałam karmy mokre, teraz widzę potencjał w tym produkcie, tym bardziej, że nawodnienie po biegach to bardzo ważna kwestia, a ten produkt łączy dwa w jednym: pożywna przekąska i nawodnienie. No i oczywiście praktyczne , tym bardziej w podróży opakowanie, kto karmił psa puszkami na środku łąki, parkingu ten wie o czym mówię… (przykrywki, widelce, miski, dbanie by po podaniu nikt się do reszty puszki nie dobrał).


SmoothieDog  kupicie w butelkach o pojemności 250ml, w zestawach po 3, 6 , 12, 24szt w zestawach obejmujących jeden smak lub mix smaków. Cena od 31,5zł do 214zł w zależności od ilości.
Jak łatwo wyliczyć za jedną butelkę zapłacicie ok.10zł, dla mnie ta cena jest bardzo przystępna i zdecydowanie skłaniające dla ewentualnych zakupów.


Zarówno moje psy, jak i ja jesteśmy niewątpliwie nowymi fanami produktu. A widząc reakcje moich czytelników, znajomych którzy produkt u mnie wypatrzyli widzę, że nie tylko dla mnie produkt jest miłym zaskoczeniem i co za tym idzie luką w psim rynku, która właśnie takiego produktu potrzebowała.

SmoothieDog  bierze udział w Plebiscycie Top for Dog, gdzie w zakładce PRZEKĄSKI I PRZYSMAKI UŻYTKU CODZIENNEGO  możecie oddać na niego swój głos.

 

 

 

 

SMOOTHIEDOG
https://smoothiedog-shop.pl/
https://www.facebook.com/SmoothieDogPolska
https://www.instagram.com/smoothiedog_polska/

TOP FOR DOG 
https://www.topfordog.pl/

 


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież