Przysmaki od VetiQ by Mark and Chappell - RECOVET - TOP FOR DOG 2020

 

 

Czy zdarzało Wam się, że musieliście ukrywać suplementy dla psów w pasztecie? Okraszać masłem? Pastą przechować? Bo pies nie chciał ich tknąć?
No to ja przybywam do Was z pomysłem jak rozwiązać ten problem.

VetiQ by Mark and Chappell to marka RECOVET, która w swojej ofercie ma przysmaki opracowane na podstawie unikalnego i opatentowanego systemu.
Przysmak składa się z zewnętrznej kruchej części oraz wnętrza zawierające unikalne składniki.

W ofercie znajdziecie przysmaki wspierające układ oddechowy, zapobiegająca inwazji pasożytów, dla szczeniąt ząbkujących, pomagających utrzymać sierść w doskonałej kondycji i wiele więcej. Tutaj link do produktów, byście mogli zapoznać się z nimi i zdecydować na ewentualny zakup https://www.recovet.pl/producent/vetiq/ 

W linii testowanej przez nas znajdziecie:
VetiQ Przysmaki dla psów oddech i zęby 70g
VetiQ Przysmaki dla psów przeciw inwazji pcheł 70g
VetiQ Przysmaki dla psów stawy i biodra 70g
VetiQ Przysmaki dla psów uspokajające 50g
VetiQ Przysmaki dla psów zdrowa skóra i sierść 70g
VetiQ Przysmaki dla szczeniąt układ pokarmowy 50g
VetiQ Przysmaki dla szczeniąt z witaminami 50g
VetiQ Przysmaki dla szczeniąt ząbkujących 50g


Ja do testów wybrałam przysmaki na zdrowe stawy i biodra oraz świeży oddech i zdrowe zęby.
Produkty zapakowane są w małe praktyczne 20gr opakowania z systemem wielokrotnego zamknięcia, co ułatwia utrzymanie ich w świeżości.
Przysmaki to oczywiście dieta uzupełniająca, nie może być podawana jako jedyny posiłek, ma być dodatkiem wspomagającym organizm.
Produkty nie zawierają sztucznych barwników, polepszaczy smaku czy konserwantów.
Każdy z nich zawiera kruchą otoczkę i kremowe wnętrze.


Vetiq Przysmaki dla psów i szczeniąt Zdrowe stawy i biodra Healthy Treats Joint & Hip for Dogs & Puppies 70g

Przysmaki na stawy zawierają trzy składniki: glukozaminę, chodroitynę i msm.
Składniki jak sądzę znane Wam ponieważ są to podstawowe składniki produktów wspomagających utrzymanie prawidłowej kondycji psa pod kątem kości/ stawów, pomagają utrzymać ich ruchomość, mobilność a co za tym idzie sprawność naszego czworonoga.
Produkt może być podawany z jedzeniem oraz jako np. nagroda między posiłkami.Vetiq Przysmaki dla szczeniąt i psów Świeży oddech i zdrowe zęby Healthy Treats Breath & Dental For Dogs 70g

 
Składniki przysmaku pozwalają kontrolować gromadzenie się płytki nazębnej oraz kamienia. Zawarty w produkcie olejek z pietruszki i goździków dodatkowo zapewnia świeży oddech.

Chyba nikomu nie trzeba mówić jak ważne jest utrzymanie higieny jamy ustnej, problemy z zębami mogą być przyczyną problemów całego organizmu, ostatnio dowiedziałam się nawet, ze zapalenie zęba może być przyczyną problemów neurologicznych, więc każde wsparcie w dbaniu o zęby naszych psów jest warte polecenia.

Pamiętajmy jednak, że profilaktyka nie zastąpi nam kontroli u weterynarza ale wspomoże w opiece nad pupilem i może sprawić, że na wizycie dowiemy się, że żeby naszego  psa są w idealnej kondycji i nie wymagają ingerencji weterynaryjnej.Zarówno przysmaki na stawy jak i zęby jak wspomniałam dostępne są w 20gr opakowaniach z wielokrotnym zapięciem.
Może na je podawać między posiłkami lub z nimi.
WAŻNE! Przysmaki dedykowane są psom powyżej 4tyg życia!
Skład i kaloryczność znajdziecie na stronie w opisie produktów, nie będę ich tutaj dublować.

Warto wspomnieć jednak o dawkowaniu. Zgodnie z zaleceniami producenta jest następujące:
5kg  - 2 przysmaki, 10kg 3 przysmaki, 20kg 4 przysmaki.

Moje suki ważą 30kg więc analogicznie dziennie podawać powinnam im 5 przysmaków, nie ukrywam, że jest to sporo i o ile one chętnie zjedzą nawet całą paczkę to jednak ja muszę to przeliczać na ilość zakupionych w tym wypadku przysmaków.
Ale to już tak jest z tymi dużymi psami, że i koszt zawsze wyższe więc w sumie jestem już przyzwyczajona.


To co natomiast przemawia na korzyść przysmaków to ich smakowitość, baaaardzo trudno było mi zrobić im zdjęcie, tak by Rebelka nie zjadła ich natychmiast.
Ale co się dziwić, nawet dla mnie zapach jest zachęcający
😊
Przysmaki mają kruchą otoczkę ale bez obaw nie na tyle by kruszyła się w ręku, a po przełamaniu widać kremową zawartość.

Przysmaki mocno przypadły do gustu moim psom, można śmiało użyć je w trakcie ćwiczeń czy nauki, bo po reakcjach wnoszę, że są gotowe dla nich zrobić wiele
😊 a gdy jednocześnie podając im je dla ich przyjemności jestem w stanie poprawiać komfort ich funkcjonowania, dbać o nie to ja jestem na tak!Polecam Wam zapoznać się z szeroką ofertą dostępnych przysmaków i nie tylko przysmaków.

Przypominam również, że produkty które testowaliśmy – cała linia, bierze udział w Plebiscycie Top for Dog gdzie czekają na Wasze głosy.
Tutaj bezpośredni link: https://topfordog.pl/produkt/139/markchappell-vetiq-healthy-treats-przysmaki-funkcjonalne-dla-psow

 

 

 

 

 

VetiQ by Mark and Chappell - RECOVET
https://www.recovet.pl/producent/vetiq/
https://www.facebook.com/RecovetAnimalSolutions
https://www.instagram.com/recovet_official/

TOP FOR DOG 
https://www.topfordog.pl/
https://www.facebook.com/TOPforDOG
https://www.instagram.com/topfordog/

 

 


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież