Personalizowana torba 3d od Dekumdekum - Top for Dog 2020

 

W tegorocznej edycji Top for Dog pojawiła się nowa kategoria w której firmy mogą zgłaszać swoje produkty, a mianowicie "Akcesoria dla właścicieli psów" i to właśnie w niej zgłoszona została przed DekumDekum torba personalizowana 3D.

W nasze ręce trafiły aż dwie torby i jako zdjęcia do nich wybrałam charty :) Jedna torba wykonana została z grafiką ze zdjęć Rebelkii , a druga Primy.
Dodam, że każda ze stron torby ma inną grafikę - dla mnie rewelacja!

Każdy z nas korzysta z toreb, a naszym obowiązkiem jest zadbać o ekologię i nikt nie powiedział, że nie możmy o ekologię dbać z gustem i rozmachem.

Dla mnie tak duża torba (rozmiar 45/45cm) jest idealnym rozwiązaniem gdy wychodzę na zakupy, no dobra - Tomek wychodzi, bo w myśl zasady covidowej "na zakupy wysyłamy tego kogo najmniej nam szkoda :P" - mam nadzieję, że załapaliście żart :)

No i tu widzę kolejną zaletę torby, Tomek miał jakieś dziwne wątpliwości gdy przed wyjściem na zakupy wciskałam mu do ręki torbę z flamingami czy innymi myszkami miki :P, no a przecież nie powie, że nie zabierze torby z wizerunkami chartów, no błagam! więc same korzyści.

 

 

 

Ale moim zdaniem torba sprawdzi się nie tylko na zakupach, przecież dla mnie to idealna torba na wyjście na miasto - zmieszczą się wszystkie przydasie oraz ewentualne "nie planowane" zakupy.

Torba wykonana jest w 100% z poliestru - grubego i solidnego, tym samym idealnie sprawdzi się na wypadach z psami. Spakujecie zabawki, kocyk, butelkę z wodą, miseczkę i karmę.

Materiał łatwo się czyści, więc nie ma obaw, że po leżakowaniu w trawie czy na piasku szybko doprowadzicie ją do porządku przecierając ściereczką lub piorąc w ręku z dodatkiem delikatnego detergentu.

 

 

Niewątpliwą zaletą torby jest idealna długość uszy, nie ciągnąc się po ziemi gdy niesiemy ją w ręku i nie wiszą do kolan gdy zakłada się ją na ramię.
Dodatkowo uszy są dość szerokie, co sprawia, że nie wpijają się w ramię.

W środku torby znajdziecie dwie kieszonki, bez problemu pomieszczą telefon, portfel i jakieś drobne przydasie, osobiście brakuje mi zamka w tych przegródkach ale mam skłonności do zapodziewania ciągle rzeczy i możę dlatego.

Ale oczywiście torba ma zamek- nie ma obaw, że coś wypadnie lub zostanie ukradzione gdy po powrocie nieopacznie zostawicie torbę na podłodze w przedpokoju.

 

 

Torba jest super wykonana i nie mam na myśli tylko jakości materiału.

Jakość wydruku jest rewelacyjna, kolory soczyste i zgodne z tymi na wysłanym zdjęciu.

Pamiętajcie oczywiście, że zdjęcie które wysyłacie do Dekumdekum w celu jego wydrukowania musi być doskonałej jakości.

Ja wybrałam zdjęcia z Primą, których tło jest czarne i moim zdaniem to zawsze wyzwanie dla druku - a tu rewelacja! 

 

 
No i efekt 3D czyli odstające uszki :) tak jak widzicie powyżej na zdjęciu. Coś totalnie uroczego!


Torba sprawdzi się naprawdę w wielu sytuacjach, ja osobiście widzę ją również jako torbę na wyjazdy. Jestem absolutną fanką ciekawych i personalizowanych rzeczy. 
Lubię się wyróżniać, a torba zdecydowanie przyciąga uwagę przechodniów, a dodatkowo ile tematów do rozmów :)

W ofercie oczywiście znajdziecie "gotowce" czyli torby z rasami psów i możecie skorzystać z już przygotowanego projektu, jak kto woli.

Jak wspomniałam TORBA 3D bierze udział w Plebiscycie Top for dog i czeka na Wasze głosy pod tym linkiem: https://topfordog.pl/produkt/285/torba-zakupowa-3d-z-psem 

 

 

 
DEKUMDEKUM
https://www.facebook.com/dekumdekum 
https://www.instagram.com/dekumdekum/ 
https://dekumdekum.pl/

 

TOP FOR DOG 
https://www.topfordog.pl/
https://www.facebook.com/TOPforDOG
https://www.instagram.com/topfordog/

 

 


Drukuj   E-mail

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież